Készült: 2020.08.11.21:12:46 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Nemzetbiztonsági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Nemzetbiztonsági bizottság tagjai változásának elrejtése

Nemzetbiztonsági bizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kövér László (Fidesz) 1 Elnök 2002.05.21. 2006.05.15.  
Tóth Károly (MSZP) Alelnök 2002.05.21. 2006.05.15.  
Dr. Csicsay Claudius Iván (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Hárs Gábor (MSZP)
Dr. Dávid Gyula (MSZP) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Hárs Gábor (MSZP) Tag 2002.05.21. 2004.10.25.  
Szabó Lajos (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Érsek Zsolt (MSZP)
Vári Gyula (MSZP) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 2002.05.21. 2002.11.26.  
Demeter Ervin (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Kosztolányi Dénes (Fidesz)
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2002.05.27.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2006.05.15.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Tag 2002.05.21. 2006.02.13.  
Dr. Simicskó István (Fidesz) Tag 2006.02.13. 2006.05.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2002.06.11. Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ)
Gulyás József (SZDSZ) Tag 2002.06.11. 2006.05.15. Dr. Bőhm András (SZDSZ)
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 2002.05.21. 2002.05.27.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Dr. Horváth Balázs (független)
Dr. Horváth Balázs (MDF) Tag 2002.05.21. 2004.09.06.  
Dr. Horváth Balázs (független) Tag 2004.09.06. 2004.10.25.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzetbiztonsági bizottság MSZP 5 45.45%
Fidesz 4 36.36%
SZDSZ 1 9.09%
MDF 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Nemzetbiztonsági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Nemzetbiztonsági bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok