Készült: 2020.02.28.06:32:36 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Nagy Andor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/16336 A Nógrád megyei foglalkoztatási feszültségek kezeléséről Becsó Zsolt (Fidesz), Dr. Nagy Andor (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz) 2005.05.23
K/15991 Bezárják a Cserhátsurányi Gyermekotthont? Dr. Nagy Andor (Fidesz) 2005.05.04
K/14665 Mi lesz az ipolytarnóci határőr laktanya sorsa? Dr. Nagy Andor (Fidesz) 2005.02.22
K/14562 2005-ben folytatódik a kistelepülések ellehetetlenítése? Dr. Nagy Andor (Fidesz) 2005.02.16
K/14560 Bezárják a Cserhátsurányi Gyermekotthont? Dr. Nagy Andor (Fidesz) 2005.02.16