Készült: 2020.06.04.07:44:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2010.06.14.
Megszűnés 2011.12.31.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Dancsó József (Fidesz) Elnök 2010.06.14. 2011.12.31.  
Dr. Nyikos László (Jobbik) Alelnök 2010.06.21. 2011.12.31.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2011.12.31.  
Balla György (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2011.12.31.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2011.12.31.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2010.06.14. 2011.12.31.  
Dr. Nyikos László (Jobbik) Tag 2010.06.14. 2010.06.21.  
Dr. Hargitai János (KDNP) Tag 2010.06.14. 2011.12.31.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2010.06.14. 2011.12.31.  


Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.