Készült: 2020.10.27.13:32:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Közlekedési és infrastrukturális albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Közlekedési és infrastrukturális albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Manninger Jenő (Fidesz) Elnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
Scheiring Gábor (LMP) Alelnök 2010.07.12. 2013.02.11.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Vantara Gyula (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Wintermantel Zsolt (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Volner János (Jobbik) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  


Közlekedési és infrastrukturális albizottság üléseinek megjelenítése