Készült: 2020.01.20.18:35:07 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Bajkai István (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8044/16 Az Országgyűlés működését és a képviselők jogállását érintő egyes törvények módosításáról Dr. Bajkai István (Fidesz) 2019.12.04
8042/14 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Dr. Bajkai István (Fidesz) 2019.12.04
3635/4 A koncesszióról szóló 1991. évi XVI. törvény módosításáról Dr. Bajkai István (Fidesz) 2018.12.04
332/7 Magyarország Alaptörvényének hetedik módosítása Dr. Bajkai István (Fidesz) 2018.06.07