Készült: 2020.08.14.23:08:02 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Nacsa Lőrinc (KDNP)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10516/7 Egyes törvényeknek az örökbefogadások elősegítésével összefüggő módosításáról Novák Katalin (Fidesz)
2020.05.20.: Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2020.05.20
6359/3 A kutatás, fejlesztés és innovációs rendszer intézményrendszerének és finanszírozásának átalakításához szükséges egyes törvények módosításáról Nacsa Lőrinc (KDNP) 2019.06.14
2681/4 A Magyar-székely összetartozás napjáról Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP) 2018.11.29
2681/3 A Magyar-székely összetartozás napjáról Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Nacsa Lőrinc (KDNP) 2018.11.29