Készült: 2020.11.28.21:14:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A házszabály-módosítást előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.26.
Megszűnés 2003.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ügyrendi bizottság


A házszabály-módosítást előkészítő albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Elnök 2002.06.26. 2003.05.05.  
Dr. Salamon László (Fidesz) Tag 2002.06.26. 2003.05.05.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.06.26. 2003.05.05.  
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Tag 2002.06.26. 2003.05.05.  


 
A házszabály-módosítást előkészítő albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 5 4/2003 2003.05.05. Határozatképes 2:00
2 4 3/2003 2003.04.09. Határozatképes 2:00
3 3 2/2003 2003.03.19. Határozatképes 2:00
4 2 1/2003 2003.02.26. Határozatképes 1:20
5 1 1/2002 2002.09.25. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:05