Készült: 2019.12.08.17:20:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Becsó Zsolt (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12909/4 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Bányai Gábor (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bodó Sándor (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz), Gelencsér Attila (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Magyar Anna (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Seszták Oszkár (KDNP), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Tiffán Zsolt (Fidesz), Törő Gábor (Fidesz) 2013.11.13
12415/219 Magyarország 2014. évi központi költségvetéséről Dr. Láng Zsolt (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Habis László (KDNP), Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Balla György (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz) 2013.10.30
5129/6 A területfejlesztéssel és a területrendezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.12.09
5129/5 A területfejlesztéssel és a területrendezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.12.09
5129/4 A területfejlesztéssel és a területrendezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.12.09
5129/3 A területfejlesztéssel és a területrendezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.12.09
5129/2 A területfejlesztéssel és a területrendezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.12.09
5129/1 A területfejlesztéssel és a területrendezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.12.09
4877/22 A sportról szóló 2004. évi I. törvény, valamint egyes további törvények sporttal kapcsolatos módosításáról Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.11.14
4864/648 A helyi önkormányzatokról Becsó Zsolt (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Vargha Tamás (Fidesz) 2011.12.05
4864/647 A helyi önkormányzatokról Becsó Zsolt (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Vargha Tamás (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz) 2011.12.05
4864/646 A helyi önkormányzatokról Becsó Zsolt (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Puskás Imre (Fidesz), Vargha Tamás (Fidesz) 2011.12.05
4365/641 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz) 2011.12.05