Készült: 2020.06.05.11:50:38 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Donáth László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10877/114 A felsőoktatásról szóló 2005. évi CXXXIX. törvény módosításáról Donáth László (MSZP) 2009.11.20
10679/34 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Donáth László (MSZP) 2009.10.08
10221/8 A magyar jelnyelvről és a magyar jelnyelv használatáról Donáth László (MSZP) 2009.09.28
10221/7 A magyar jelnyelvről és a magyar jelnyelv használatáról Donáth László (MSZP) 2009.09.28
9318/17 A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény, valamint egyes szociális tárgyú törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2009.04.28
9318/4 A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény, valamint egyes szociális tárgyú törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2009.04.28
8847/8 A bejegyzett élettársi kapcsolatról, az ezzel összefüggő, valamint az élettársi viszony igazolásának megkönnyítéséhez szükséges egyes törvények módosításáról Gusztos Péter (SZDSZ), Donáth László (MSZP) 2009.03.10
8847/7 A bejegyzett élettársi kapcsolatról, az ezzel összefüggő, valamint az élettársi viszony igazolásának megkönnyítéséhez szükséges egyes törvények módosításáról Gusztos Péter (SZDSZ), Donáth László (MSZP) 2009.03.10
8847/6 A bejegyzett élettársi kapcsolatról, az ezzel összefüggő, valamint az élettársi viszony igazolásának megkönnyítéséhez szükséges egyes törvények módosításáról Gusztos Péter (SZDSZ), Donáth László (MSZP) 2009.03.10
6647/21 Egyes szociális és foglalkoztatási tárgyú törvények módosításáról Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Deák Istvánné (MSZP), Török Zsolt (MSZP), Donáth László (MSZP), Vécsi István (MSZP), Gy. Németh Erzsébet (MSZP), Lénárt László (MSZP), Pál Tibor (MSZP), Dr. Szabó Éva (MSZP), Rózsa Endre (MSZP), Béki Gabriella (SZDSZ) 2008.11.25
6647/20 Egyes szociális és foglalkoztatási tárgyú törvények módosításáról Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Deák Istvánné (MSZP), Török Zsolt (MSZP), Gy. Németh Erzsébet (MSZP), Lénárt László (MSZP), Pál Tibor (MSZP), Dr. Szabó Éva (MSZP), Rózsa Endre (MSZP), Donáth László (MSZP), Vécsi István (MSZP) 2008.11.25
6647/19 Egyes szociális és foglalkoztatási tárgyú törvények módosításáról Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP), Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP), Deák Istvánné (MSZP), Török Zsolt (MSZP), Gy. Németh Erzsébet (MSZP), Lénárt László (MSZP), Pál Tibor (MSZP), Dr. Szabó Éva (MSZP), Rózsa Endre (MSZP), Donáth László (MSZP), Vécsi István (MSZP), Béki Gabriella (SZDSZ) 2008.11.25
6647/9 Egyes szociális és foglalkoztatási tárgyú törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2008.11.24
6644/16 Az anyakönyvezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2008.11.24
6644/15 Az anyakönyvezéssel összefüggő egyes törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2008.11.24
5728/5 Egyes egészségügyi tárgyú törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2008.05.16
4899/3 A személyi jövedelemadó meghatározott részének az adózó rendelkezése szerinti felhasználásáról szóló 1996. évi CXXVI. törvény módosításáról Gusztos Péter (SZDSZ), Donáth László (MSZP) 2008.05.20
4009/53 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2007.11.12
4009/14 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Donáth László (MSZP) 2007.10.19
3809/17 A személyi jövedelemadó meghatározott részének az adózó rendelkezése szerinti felhasználásáról szóló 1996. évi CXXVI. törvény módosításáról Fogarasiné Deák Valéria (MSZP), Teleki László (MSZP), Lénárt László (MSZP), Dr. Szabóné Müller Timea (MSZP), Tóth Gyula (MSZP), Dr. Wiener György (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Nyakó István (MSZP), Donáth László (MSZP) 2007.10.09
1205/7 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről szóló 2005. évi CLIII. törvény módosításáról Donáth László (MSZP), Dr. Jánosi György (MSZP) 2006.11.20
1145/81 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Donáth László (MSZP), Dr. Jánosi György (MSZP) 2006.11.17
1093/59 Egyes, az egészségügyet érintő törvényeknek az egészségügyi reformmal kapcsolatos módosításáról Donáth László (MSZP) 2006.11.06