Készült: 2020.04.04.14:51:12 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A fogyasztói panaszok kezelésének intézményrendszerét áttekintő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.04.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fogyasztóvédelmi bizottság


A fogyasztói panaszok kezelésének intézményrendszerét áttekintő albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Tóth Csaba (MSZP) Elnök 2011.04.19. 2014.05.05.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Balla Gergő (Jobbik) Tag 2011.04.19. 2014.05.05.  
Spaller Endre (KDNP) Tag 2011.04.19. 2014.01.31.  


A fogyasztói panaszok kezelésének intézményrendszerét áttekintő albizottság üléseinek megjelenítése