Készült: 2022.08.18.15:34:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2022-

Igazságügyi Bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2022.05.02.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail iub@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Igazságügyi Bizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése
Igazságügyi Bizottság tagjai változásának elrejtése

Igazságügyi Bizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Elnök 2022.05.02.    
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Alelnök 2022.05.02. 2022.06.08.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Vigh László (Fidesz) Alelnök 2022.06.08.   Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
Dr. Vitányi István (Fidesz) Alelnök 2022.05.02.    
Sebián-Petrovszki László (DK) Alelnök 2022.05.02.    
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Tag 2022.06.08.    
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Dr. Kiss János (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.08.  
Dr. Mészáros Lajos (Fidesz) Tag 2022.06.08.   Dr. Kiss János (Fidesz)
Dr. Pajtók Gábor (Fidesz) Tag 2022.05.02.    
Vigh László (Fidesz) Tag 2022.05.02. 2022.06.08.  
Szabó Szabolcs (Momentum) Tag 2022.05.02.    
Dr. Lukács László György (Jobbik) Tag 2022.05.02. 2022.05.17.  
Szabó Hajnalka (Jobbik) Tag 2022.05.17.   Dr. Lukács László György (Jobbik)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Igazságügyi Bizottság Fidesz 7 63.64%
KDNP 1 9.09%
DK 1 9.09%
Momentum 1 9.09%
Jobbik 1 9.09%
Összesen 11 100.00%

Igazságügyi Bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Igazságügyi Bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok