Készült: 2020.10.24.21:59:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat és a Nádor Rt. közötti szerződéses és szerződésen kívüli kapcsolatot vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.16.
Megszűnés 2000.04.04.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Nemzetbiztonsági bizottság


A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat és a Nádor Rt. közötti szerződéses és szerződésen kívüli kapcsolatot vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Elnök 1999.09.01. 2000.04.04. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Dr. Mikes Éva (Fidesz) Elnök 1998.12.16. 1999.07.01.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 1999.10.12. 2000.04.04.  
Dr. Szabó Attila (Fidesz) Tag 1998.12.16. 1999.09.06.  
Dr. Szabó Attila (Fidesz) Tag 1999.09.07. 1999.09.07.  
Nikolits István (MSZP) Tag 1998.12.16. 2000.04.04.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1998.12.16. 2000.04.04.  
Dr. Szabó Attila (független) Tag 1999.09.08. 1999.09.27.  


A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat és a Nádor Rt. közötti szerződéses és szerződésen kívüli kapcsolatot vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése