Készült: 2020.10.27.13:06:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.26.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Győrffy Balázs (Fidesz) Elnök 2010.05.26. 2014.05.05.  
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Hanó Miklós (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Obreczán Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Magyar Zoltán (Jobbik) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  


Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése