Készült: 2020.03.30.18:05:41 Dinamikus lap

Dr. Csehák Judit

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2003.10.07.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MSZP 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
egészségügyi, szociális és családügyi miniszter 2002.05.27. 2003.09.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2003.10.07.
1994-98   Veszprém megye 7.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Szociális és egészségügyi bizottság Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
    Egészségügyi
Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
    Társadalombiztosítási
Tag 1990.05.03. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 5 2

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 76 1  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Semmelweis Orvostudományi Egyetem   1964

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol