Készült: 2020.09.29.10:52:02 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Anyagi, technikai, költségvetési, hadiipari albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi bizottság


Anyagi, technikai, költségvetési, hadiipari albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Nyitray András (Fidesz) Elnök 2000.02.02. 2002.05.14. Perlaki Jenő (Fidesz)
Perlaki Jenő (Fidesz) Elnök 1998.09.09. 1999.11.30.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 1998.09.09. 2001.04.17.  
Tóth István (Fidesz) Tag 2001.04.18. 2002.05.14.  
Dr. Vidoven Árpád (Fidesz) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Dr. Molnár János (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Szili Sándor (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Tokár István (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Pápai Mihály (FKGP) Tag 1998.09.09. 2001.01.21.  
Kapronczi Mihály (MIÉP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Pápai Mihály (független) Tag 2001.01.22. 2001.04.17.  


Anyagi, technikai, költségvetési, hadiipari albizottság üléseinek megjelenítése