Készült: 2020.04.01.04:58:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági, szociális bizottság


Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság tagjai változásának megjelenítése
 
Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
4 4/2010 2010.10.13. Határozatképes 0:20
3 3/2010 2010.09.15. Határozatképes 3:15
2 2/2010 2010.09.06. Határozatképes 0:45
1 1/2010 2010.07.22. Határozatképes 0:18