Készült: 2020.08.04.16:34:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2007.06.18.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Jánosi György (MSZP) Elnök 2007.06.18. 2010.05.13.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Alelnök 2009.06.22. 2010.05.13. Dr. Deutsch Tamás (Fidesz) 1
Dr. Deutsch Tamás (Fidesz) 1 Alelnök 2007.06.18. 2009.06.22.  
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Tag 2007.06.18. 2010.05.13.  
Dr. Pető Iván (SZDSZ) Tag 2007.06.18. 2010.05.13.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2007.06.18. 2009.03.19.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
A műsorterjesztés és a digitális átállás szabályairól szóló törvényben meghatározott pályázati eljárás országgyűlési ellenőrzését szolgáló eseti bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.