Készült: 2020.05.31.22:19:21 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szabó Erika

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/3797 A Polgári Törvénykönyvről szóló 1959. évi IV. törvény módosításáról Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Dr. Gyimesi József (Fidesz) 2001.02.12
I/1750 Hány bűncselekménynek kell még történnie ahhoz, hogy a büntetés végrehajtási szabályok ne a bűnözőket, hanem a törvénytisztelő állampolgárokat védjék? Steinerné Vasvári Éva (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz) 1999.10.14
I/455 Kemenes tetemes üzleti érdekeltségei a Postabankban, avagy mit vizsgált a könyvvizsgáló? Dr. Szabó Erika (Fidesz) 1998.11.19
I/336 Börtönbe ballagnak-e végre a bűnös bankárok és brókerek? Dr. Frajna Imre (Fidesz), Dr. Szabó Erika (Fidesz) 1998.10.30