Készült: 2020.09.24.09:29:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Mezőgazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mezőgazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Mezőgazdasági bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Magda Sándor (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Alelnök 2004.10.25. 2006.05.15. Pásztohy András (MSZP)
Pásztohy András (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2004.10.25.  
Farkas Sándor (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Glattfelder Béla (Fidesz) Alelnök 2002.05.27. 2004.07.18. Farkas Sándor (Fidesz)
Járvás István (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Kékkői Zoltán József (Fidesz) Alelnök 2002.05.27. 2006.05.15. Járvás István (Fidesz)
Lengyel Zoltán (Fidesz) Alelnök 2004.08.27. 2006.05.15. Glattfelder Béla (Fidesz)
Gazdag János (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Gőgös Zoltán (MSZP)
Godó Lajos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Gráf József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2005.05.09.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Karakas János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Karsai József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Kis Péter (MSZP) 1 Tag 2002.12.03. 2006.05.15.  
Dr. Németh Imre (MSZP) Tag 2005.05.09. 2006.05.15. Gráf József (MSZP)
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Vadász István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Zatykó János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Balogh Gyula (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.05.05.  
Balogh József (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Czerván György (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Szabó Ferenc (Fidesz)
Járvás István (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Végh László (Fidesz)
Szabó Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Szabó József Andor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Végh László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Végh László (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Balogh Gyula (független)
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2004.07.01. 2006.05.15. Kuncze Gábor (SZDSZ)
Kuncze Gábor (SZDSZ) Tag 2002.11.12. 2004.07.01. Zwack Péter (SZDSZ)
Zwack Péter (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2002.11.05. Dr. Kis Zoltán (SZDSZ)
Font Sándor (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.09.06.  
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Tag 2002.07.16. 2002.12.01.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Font Sándor (független)
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 2002.05.15. 2002.07.16.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 2002.12.01. 2004.11.08. Dr. Hende Csaba (MDF) 1
Balogh Gyula (független) Tag 2003.05.06. 2003.06.23.  
Dr. Boros Imre (független) Tag 2002.12.03. 2006.05.15.  
Font Sándor (független) Tag 2004.09.06. 2004.12.20.  
Dr. Medgyasszay László (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15. Dr. Hende Csaba (MDF) 1

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mezőgazdasági bizottság MSZP 12 50.00%
Fidesz 8 33.33%
SZDSZ 1 4.17%
MDF 1 4.17%
független 2 8.33%
Összesen 24 100.00%

Mezőgazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok