Készült: 2020.09.29.04:26:17 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Építésügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.07.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Építésügyi albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Várkonyi András (Fidesz) Elnök 1998.07.09. 2002.05.14.  
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 1999.03.24. 2002.05.14.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 1999.11.05. 2002.05.14.  
Rigler Zoltán (Fidesz) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 1999.11.05. 2002.05.14.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Balogh József (FKGP) Tag 1998.11.05. 2002.05.14.  
Dr. Zilahi József (MDF) Tag 1998.11.05. 1999.10.11.  


Építésügyi albizottság üléseinek megjelenítése