Készült: 2019.11.18.01:56:12 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Törvényalkotási bizottság
Típus törvényalkotási
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Törvényalkotási bizottság tagjai változásának elrejtése

Törvényalkotási bizottság tagjainak változásai (39 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Elnök 2014.05.06. 2017.10.02.  
Hende Csaba (Fidesz) 1 Elnök 2017.10.02. 2018.05.07. Gulyás Gergely (Fidesz) 1
Balla György (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2018.05.07. Vécsey László (Fidesz)
Hende Csaba (Fidesz) 1 Alelnök 2015.09.22. 2017.10.02. Horváth László (Fidesz)
Horváth László (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2015.09.22. Manninger Jenő (Fidesz)
Manninger Jenő (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Alelnök 2015.11.02. 2018.05.07. Tuzson Bence (Fidesz) 1
Dr. Salacz László (Fidesz) 1 Alelnök 2017.10.02. 2018.05.07. Hende Csaba (Fidesz) 1
Szabó Zsolt (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Tuzson Bence (Fidesz) 1 Alelnök 2014.06.02. 2015.11.02. Szabó Zsolt (Fidesz)
Vécsey László (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2015.09.22.  
B. Nagy László (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Balla György (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Bóna Zoltán (Fidesz) Tag 2014.06.24. 2018.05.07. Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz)
Csizi Péter (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2015.02.16.  
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.18.  
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2014.07.04. 2018.05.07. Szabó Zsolt (Fidesz)
Dr. Galambos Dénes (Fidesz) Tag 2015.02.16. 2018.05.07. Csizi Péter (Fidesz)
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Jakab István (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07. Horváth László (Fidesz)
Kara Ákos (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.11.06.  
Kucsák László (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
L. Simon László (Fidesz) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Révész Máriusz (Fidesz)
László Tamás (Fidesz) Tag 2017.10.02. 2018.05.07. Dr. Salacz László (Fidesz) 1
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2015.01.08.  
Mátrai Márta (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Nyitrai Zsolt (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Pesti Imre (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2014.09.15. 2016.09.12. Dr. Aradszki András (KDNP)
Dr. Salacz László (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2017.10.02.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Szabó Zsolt (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2014.06.18. Tuzson Bence (Fidesz) 1
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz) Tag 2015.02.16. 2018.05.07. Kara Ákos (Fidesz)
Tuzson Bence (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Vécsey László (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07. Balla György (Fidesz)
Bangóné Borbély Ildikó (MSZP) Tag 2016.11.07. 2018.05.07. Tukacs István (MSZP)
Burány Sándor (MSZP) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1
Gőgös Zoltán (MSZP) Tag 2015.06.08. 2018.05.07. Dr. Legény Zsolt (MSZP)
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1 Tag 2014.09.15. 2016.09.12. Tóbiás József (MSZP)
Hiszékeny Dezső (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Kiss László (MSZP) 1 Tag 2015.06.08. 2016.09.12. Lukács Zoltán (MSZP)
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2014.05.06. 2015.06.08.  
Lukács Zoltán (MSZP) Tag 2014.05.06. 2015.06.08.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 2014.05.06. 2014.09.15.  
Dr. Tóth Bertalan (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2014.05.06. 2016.11.07.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Dr. Kiss László (MSZP) 1
Dr. Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2015.05.11. 2016.09.12. Lasztovicza Jenő (Fidesz)
Balczó Zoltán (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2014.06.20.  
Dr. Lukács László György (Jobbik) Tag 2014.06.30. 2018.05.07. Balczó Zoltán (Jobbik)
Pintér Tamás (Jobbik) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Dr. Apáti István (Jobbik) 1
Dr. Staudt Gábor (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2014.05.06. 2014.06.18.  
Hollik István (KDNP) Tag 2017.10.16. 2018.05.07. Dr. Rubovszky György (KDNP)
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 2014.05.06. 2017.06.21.  
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Hadházy Ákos (LMP) Tag 2016.09.12. 2018.05.07. Dr. Schiffer András (LMP)
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2014.05.06. 2016.09.05.  
Fodor Gábor (független) Tag 2014.05.26. 2018.05.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Törvényalkotási bizottság Fidesz 23 58.97%
MSZP 7 17.95%
Jobbik 5 12.82%
KDNP 2 5.13%
LMP 1 2.56%
független 1 2.56%
Összesen 39 100.00%

Törvényalkotási bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Törvényalkotási bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok