Készült: 2020.09.19.16:05:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

A Sport- és turisztikai bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.11.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turisztikai bizottság


A Sport- és turisztikai bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Hadházy Sándor (Fidesz) Elnök 2006.12.06. 2010.05.13.  
Dr. Tóth József (MSZP) Tag 2006.12.06. 2010.05.13.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 2006.12.06. 2010.05.13.