Készült: 2020.09.20.10:17:41 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Fehérvári Tamás

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3122/484 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.10
2989/190 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/189 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/188 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/187 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/186 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/185 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/184 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/183 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/182 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/181 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/180 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/179 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/178 A sportról Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/170 A sportról Dr. Gémesi György (MDF), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/169 A sportról Dr. Gémesi György (MDF), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/168 A sportról Dr. Gémesi György (MDF), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/167 A sportról Dr. Gémesi György (MDF), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2989/166 A sportról Dr. Gémesi György (MDF), Vincze László (FKGP), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.11.28
2367/10 A helyi önkormányzatok 2000. évi új címzett támogatásáról Dr. Braun Márton (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.04.14
2367/9 A helyi önkormányzatok 2000. évi új címzett támogatásáról Dr. Braun Márton (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.04.14
1658/52 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Fehérvári Tamás (Fidesz), Tállai András (Fidesz) 1999.10.21
325/153 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Várkonyi András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20