Készült: 2020.04.05.18:24:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Korrupciógyanús olajügyeket vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.11.03.
Megszűnés 2000.02.21.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati bizottság


Korrupciógyanús olajügyeket vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Buza Attila Zoltán (Fidesz) Elnök 1999.11.03. 2000.02.21.  
Bernáth Ildikó (Fidesz) Tag 1999.11.03. 2000.02.21.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 1999.11.03. 2000.02.21.  
Dr. Balogh László (MSZP) Tag 1999.11.03. 2000.02.08.  
Pozsgai Balázs (MSZP) Tag 1999.11.03. 2000.02.21.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1999.11.03. 2000.02.21.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 1999.11.03. 2000.02.21.  
Szászfalvi László (MDF) Tag 1999.11.03. 2000.02.21.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1999.11.03. 2000.02.21.  


Korrupciógyanús olajügyeket vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése