Készült: 2020.09.19.21:39:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Nemzeti összetartozás bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail nob@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Nemzeti összetartozás bizottsága jelenlegi tagjainak megjelenítése
Nemzeti összetartozás bizottsága tagjai változásának elrejtése

Nemzeti összetartozás bizottsága tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pánczél Károly (Fidesz) Elnök 2018.05.08.    
Bóna Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.05.08. 2018.10.15.  
Fenyvesi Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.10.15.   Bóna Zoltán (Fidesz)
Szászfalvi László (KDNP) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Molnár Zsolt (MSZP) Alelnök 2018.05.08.    
Fenyvesi Zoltán (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Jakab István (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
Lázár János (Fidesz) 1 Tag 2020.03.23.   Dr. Tilki Attila (Fidesz)
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2020.03.23.  
Dr. Zsigmond Barna Pál (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Balczó Zoltán (Jobbik) Tag 2020.03.30.   Dr. Brenner Koloman (Jobbik)
Bencsik János (Jobbik) Tag 2019.02.18. 2020.02.19. Szávay István (Jobbik)
Dr. Brenner Koloman (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2020.03.30.  
Szávay István (Jobbik) Tag 2018.05.08. 2019.01.31.  
Bencsik János (független) Tag 2020.02.24.    

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzeti összetartozás bizottsága Fidesz 5 55.56%
Jobbik 1 11.11%
KDNP 1 11.11%
MSZP 1 11.11%
független 1 11.11%
Összesen 9 100.00%

Nemzeti összetartozás bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok