Készült: 2020.09.30.02:53:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reformot előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.21.
Megszűnés 2011.10.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reformot előkészítő albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Salamon László (KDNP) Elnök 2010.06.21. 2011.10.17.  
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Alelnök 2010.06.21. 2011.10.17.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2010.06.21. 2011.10.17.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2011.10.17.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Tag 2010.06.21. 2011.10.17.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2010.06.21. 2011.10.17.  


Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reformot előkészítő albizottság üléseinek megjelenítése