Készült: 2020.10.23.23:16:13 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.10.21.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szekeres Imre (MSZP) Elnök 1998.10.21. 2002.05.14.  
Domokos László (Fidesz) Alelnök 2001.09.04. 2002.05.14. Mádi László (Fidesz)
Mádi László (Fidesz) Alelnök 1998.10.21. 2001.06.30.  
Lenártek András (Fidesz) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Tállai András (Fidesz) Tag 1998.10.21. 2000.12.31.  
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Burány Sándor (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Mayer Bertalan (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dr. Soós Győző (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dr. Veres János (MSZP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Molnár László (FKGP) Tag 1998.10.21. 2001.01.31.  
Tardos Márton (SZDSZ) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Font Sándor (MDF) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1998.10.21. 2002.05.14.  
Molnár László (független) Tag 2001.02.01. 2001.04.17.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése