Készült: 2020.09.30.02:59:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.12.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Egészségügyi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP) Elnök 2002.06.12. 2006.05.15.  
Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz) Tag 2005.02.09. 2006.05.15. Dr. Surján László (Fidesz)
Dr. Surján László (Fidesz) Tag 2002.06.12. 2004.07.06.  
Kuncze Gábor (SZDSZ) Tag 2002.06.12. 2002.11.12.  
Dr. Mézes Éva (SZDSZ) Tag 2002.11.28. 2006.05.15. Kuncze Gábor (SZDSZ)
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2002.06.12. 2006.05.15.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése