Készült: 2020.02.21.09:35:06 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Balázs József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
13082/3 Egyes pénzügyi tárgyú törvények jogharmonizációs célú módosításáról Balázs József (Fidesz) 2013.11.26
13082/2 Egyes pénzügyi tárgyú törvények jogharmonizációs célú módosításáról Balázs József (Fidesz) 2013.11.26
9401/2 Egyes törvényeknek a központi költségvetésről szóló törvény megalapozásával összefüggő, valamint egyéb célú módosításáról Balázs József (Fidesz) 2012.12.10
9238/72 A hegyközségekről Tiffán Zsolt (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Balázs József (Fidesz) 2012.12.12
8274/11 A környezet védelmének általános szabályairól szóló 1995. évi LIII. törvény és a kereskedelemről szóló 2005. évi CLXIV. törvény módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Dr. Aradszki András (KDNP), Balázs József (Fidesz) 2012.09.25
7927/6 Az állami vagyonnal összefüggő egyes rendelkezésekről Balázs József (Fidesz) 2012.07.10
6958/169 A Büntető Törvénykönyvről Balázs József (Fidesz), Csöbör Katalin (Fidesz), Dr. Daher Pierre (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Lipők Sándor (Fidesz), Dr. Mengyi Roland (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Riz Gábor (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz), Szabó Zsolt (Fidesz), Tamás Barnabás (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz), Dr. Zsiga Marcell (Fidesz), Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) 2012.05.30
4999/66 A nemzeti felsőoktatásról Balázs József (Fidesz) 2011.12.01
1376/33 Az adó- és járuléktörvények, a számviteli törvény és a könyvvizsgálói kamarai törvény, valamint az európai közösségi jogharmonizációs kötelezettségek teljesítését célzó adó- és vámjogi tárgyú törvények módosításáról Balázs József (Fidesz) 2010.10.26