Készült: 2020.10.29.23:45:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Iskolai esélyegyenlőségi és integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2007.02.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Iskolai esélyegyenlőségi és integrációs albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kormos Dénes (MSZP) Elnök 2007.02.28. 2010.05.13.  
Tóth Ferenc (Fidesz) Alelnök 2007.03.20. 2010.05.13.  
Dr. Sándor Klára (SZDSZ) Alelnök 2007.03.20. 2010.05.13.  
Deák Istvánné (MSZP) Tag 2007.02.28. 2010.05.13.  
Teleki László (MSZP) Tag 2007.03.13. 2010.05.13.  
Pánczél Károly (Fidesz) Tag 2007.02.28. 2010.05.13.  
Varga József (Fidesz) Tag 2007.03.13. 2010.05.13.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2007.03.13. 2010.05.13.  


Iskolai esélyegyenlőségi és integrációs albizottság üléseinek megjelenítése