Készült: 2022.08.09.15:04:25 Dinamikus lap

Szószóló által benyújtott indítványok 2006-2010


Paraméterek:
Szószóló: Dr. Ujhelyi István

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8661/2 Egyes, a vállalkozásokat korlátozó törvényi rendelkezések hatályon kívül helyezéséről Dr. Szanyi Tibor (MSZP), Koszorús László (Fidesz), Dr. Kóka János (SZDSZ), Dr. Ujhelyi István (MSZP), Dr. Latorcai János (KDNP), Herényi Károly (MDF) 2009.02.23
6571/285 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Dr. Ujhelyi István (MSZP) 2008.11.18
6571/95 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Dr. Ujhelyi István (MSZP) 2008.11.07
2908/6 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Dr. Ujhelyi István (MSZP) 2007.05.15
2908/4 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Dr. Ujhelyi István (MSZP) 2007.05.09
231/92 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Dr. Ujhelyi István (MSZP), Pál Béla (MSZP) 2006.06.26
231/18 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Dr. Ujhelyi István (MSZP), Pál Béla (MSZP) 2006.06.21