Készült: 2020.09.21.15:34:25 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

"Parlagfűmentes Magyarországért" eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2003.02.17.
Megszűnés 2003.11.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


"Parlagfűmentes Magyarországért" eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

"Parlagfűmentes Magyarországért" eseti bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Elnök 2003.09.22. 2003.11.15. Dr. Vojnik Mária (MSZP)
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Elnök 2003.02.24. 2003.09.22.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Alelnök 2003.02.24. 2003.11.15.  
Dr. Csicsay Claudius Iván (MSZP) Tag 2003.09.22. 2003.11.15. Dr. Józsa István (MSZP)
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2003.02.24. 2003.09.22.  
Dr. Karsai József (MSZP) Tag 2003.09.22. 2003.11.15. Dr. Orosz Sándor (MSZP)
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Tag 2003.02.24. 2003.09.22.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2003.02.24. 2003.11.15.  
Dr. Illés Zoltán (Fidesz) Tag 2003.02.24. 2003.11.15.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2003.02.24. 2003.11.15.  
Sisák Imre János (MDF) Tag 2003.02.24. 2003.11.15.  


"Parlagfűmentes Magyarországért" eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
"Parlagfűmentes Magyarországért" eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.