Készült: 2022.07.02.21:29:20 Dinamikus lap

Czerván György

Képviselő fényképe
Ülőhely
Szektor Sor Szék
4 3 4


   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2022- Fidesz 2022.05.02.  
2018-2022 Fidesz 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Földművelésügyi Minisztérium államtitkára 2014.06.15. 2018.05.17.
vidékfejlesztési minisztériumi államtitkár 2010.06.02. 2014.06.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2022- 2022.04.03. Pest megye 9.vk. 2022.05.02.  
2018-2022 2018.04.08. Pest megye 9.vk. 2018.05.08. 2022.05.01.
2014-2018 2014.04.06. Pest megye 9.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.11. Pest megye 6.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Pest megye 6.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye 6.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Pest megye 6.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2022- Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2022.05.02.  
    Állattenyésztési albizottság
Tag 2022.06.13.  
2018-2022 Mezőgazdasági bizottság Alelnök 2018.06.04. 2022.05.01.
    Szőlő-, bor-, pálinka albizottság
Tag 2018.06.26. 2022.05.01.
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
    A Közös Agrárpolitika változását figyelemmel kísérő albizottság
Tag 2006.06.23. 2010.05.13.
2002-2006 Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
    A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.12. 2006.05.15.
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.
    Földhő albizottság
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018-2022 2  
2014-2018 3 1
2010-2014 1  
2006-2010 44 71
2002-2006 118 163
1998-2002 3 79

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2022- 1    
2018-2022 16    
2014-2018 39 2  
2010-2014 58    
2006-2010 35    
2002-2006 32    
1998-2002 22    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.12.31. 2019.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2019 2019.12.31. 2020.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2020 2020.12.31. 2021.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2021 2021.12.31. 2022.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2022 2022.05.02. 2022.06.01. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2022. május 1 974 600

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Tápiószentmárton Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2006 2010
Tápiószentmárton Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006
Tápiószentmárton Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1998 2002
Tápiószentmárton Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1994 1998
Tápiószentmárton Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
agrárközgazdász Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem Ipari Kar 1982

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.czervangyorgy.fidesz.hu