Készült: 2020.10.30.21:03:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Vám és kereskedelem az Európai Unióban albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2004.05.26.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Vám és kereskedelem az Európai Unióban albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Józsa István (MSZP) Elnök 2004.05.26. 2006.05.15.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2004.05.26. 2004.10.25.  
Molnár Albert (MSZP) Tag 2004.05.26. 2005.06.20.  
Dr. Latorcai János (Fidesz) Tag 2004.05.26. 2006.05.15.  
Lengyel Zoltán (Fidesz) Tag 2004.05.26. 2004.08.27.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2004.05.26. 2006.05.15.  
Püski András (MDF) Tag 2004.05.26. 2004.11.08.  
Püski András (független) Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  


Vám és kereskedelem az Európai Unióban albizottság üléseinek megjelenítése