Készült: 2020.07.09.04:21:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai uniós ügyek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.11.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Európai uniós ügyek albizottsága tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kapolyi László (MSZP) Elnök 2002.09.11. 2006.05.15.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2002.09.11. 2003.03.10.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2005.03.02. 2006.05.15.  
Dr. Latorcai János (Fidesz) Tag 2005.03.02. 2006.05.15.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2005.03.02. 2006.05.15.  
Molnár Oszkár (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2005.03.02.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2005.03.02. 2006.05.15.  


Európai uniós ügyek albizottsága üléseinek megjelenítése