Készült: 2020.08.07.23:42:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Környezet-egészségügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.18.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága

Környezet-egészségügyi albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Környezet-egészségügyi albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Böröcz László (Fidesz) Elnök 2018.07.04.    
Szászfalvi László (KDNP) Tag 2018.10.09.    
Schmuck Erzsébet (LMP) Tag 2018.10.09.