Készült: 2020.08.11.06:31:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Környezet-egészségügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.18.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága

Környezet-egészségügyi albizottság tagjai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Böröcz László (Fidesz) Elnök 2018.07.04.
Szászfalvi László (KDNP) Tag 2018.10.09.
Schmuck Erzsébet (LMP) Tag 2018.10.09.


Környezet-egészségügyi albizottság tagjai változásának megjelenítése