Készült: 2020.09.30.02:49:56 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Élelmiszer-biztonsági albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.27.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Élelmiszer-biztonsági albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) Elnök 2010.06.14. 2014.05.05.  
Hanó Miklós (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2012.12.31.  
Tiffán Zsolt (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Varga Géza (Jobbik) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  


Élelmiszer-biztonsági albizottság üléseinek megjelenítése