Készült: 2020.11.29.05:00:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Gyógy- és termálturizmus albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.23.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Gyógy- és termálturizmus albizottság tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bánki Erik (Fidesz) Elnök 1998.10.07. 2002.05.14.  
Dr. Takács Imre (MSZP) Alelnök 1998.10.07. 2002.05.14.  
Herényi Károly (MDF) Alelnök 1998.10.07. 2002.05.14.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Herbst János (Fidesz) Tag 1998.10.07. 2002.05.14.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Lévai Tibor (Fidesz) Tag 1998.10.07. 2002.05.14.  
Polonyi Kornél (Fidesz) Tag 2000.04.25. 2002.05.14.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 1998.10.07. 2002.05.14.  
Pál Béla (MSZP) Tag 1998.10.07. 2002.05.14.  
Sibak András (MSZP) Tag 2000.04.25. 2002.05.14.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Kékkői Zoltán József (FKGP) Tag 1998.10.07. 2001.01.01.  
Dr. Szabó Attila (független) Tag 2000.04.25. 2002.05.14.  


 
Gyógy- és termálturizmus albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 16 1/2002 2002.02.25. Határozatképes 3:00
2 15 3/2001 2001.12.03. Határozatképes 2:10
3 14 2/2001 2001.10.08. Határozatképes 3:00
4 13 1/2001 2001.03.01. Határozatképes 2:10
5 12 5/2000 2000.11.08. Határozatképes 3:00
6 11 4/2000 2000.05.30. Határozatképes 4:00
7 10 3/2000 2000.04.28. Határozatképes 4:00
8 9 2/2000 2000.04.06. Határozatképes 5:20
9 8 1/2000 2000.02.26. Határozatképes 4:00
10 7 5/1999 1999.11.24. Határozatképes 4:00
11 6 4/1999 1999.06.23. Határozatképes 3:00
12 5 3/1999 1999.04.15. Határozatképes 1:10
13 4 2/1999 1999.03.16. Határozatképes 0:50
14 3 1/1999 1999.02.03. Határozatképes 1:00
15 2 2/1998 1998.11.18. Határozatképes 1:30
16 1 1/1998 1998.11.11. Határozatképes 0:30