Készült: 2020.10.27.13:20:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A házszabály-módosításokat előkészítő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2004.11.29.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ügyrendi bizottság


A házszabály-módosításokat előkészítő albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Elnök 2004.11.29. 2006.05.15.  
Dr. Salamon László (Fidesz) Tag 2004.11.29. 2006.05.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2004.11.29. 2006.05.15.  
Dr. Dávid Ibolya (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Karsai Péter (MDF)
Karsai Péter (MDF) Tag 2004.11.29. 2004.12.20.  


A házszabály-módosításokat előkészítő albizottság üléseinek megjelenítése