Készült: 2020.05.28.04:25:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Szőlő-, bor-, pálinka albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.26.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság

Szőlő-, bor-, pálinka albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Szőlő-, bor-, pálinka albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2018.06.26.    
Czerván György (Fidesz) Tag 2018.06.26.    
Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik) Tag 2019.03.26.   Hohn Krisztina (LMP)
Hohn Krisztina (LMP) Tag 2018.06.26. 2019.03.04.  


Szőlő-, bor-, pálinka albizottság üléseinek megjelenítése