Készült: 2020.10.23.11:06:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Területfejlesztési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Területfejlesztési bizottság tagjai változásának elrejtése

Területfejlesztési bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Baráth Etele (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Szabó György (MSZP) Elnök 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Baráth Etele (MSZP)
Balsay István (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2003.06.23.  
Dr. Mikes Éva (Fidesz) Alelnök 2003.06.23. 2006.05.15. Balsay István (Fidesz)
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ) Alelnök 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Kis Zoltán (SZDSZ)
Dr. Csapody Miklós (MDF) Alelnök 2003.11.01. 2006.05.15. Ékes József (MDF)
Ékes József (MDF) Alelnök 2002.05.15. 2003.11.01.  
Balogh József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Bán Imre (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Hagyó Miklós (MSZP)
Gazda László (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Szabados Tamás (MSZP)
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Hagyó Miklós (MSZP) Tag 2002.06.04. 2004.10.25. Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ)
Dr. Kékes Ferenc (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2002.11.26. 2004.10.04. Szabó Gábor (MSZP)
Sós Tamás (MSZP) 1 Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabados Tamás (MSZP) Tag 2004.10.04. 2004.10.25. Dr. Kolber István (MSZP)
Szabó Gábor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.11.  
Szabó Gyula (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Varga László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Varju László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Bebes István (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Nógrádi Zoltán (Fidesz)
Becsó Zsolt (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.12.15.  
Búsi Lajos (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Szalay Ferenc (Fidesz)
Dr. Czira Szabolcs (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Endre Sándor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Koltai Tamás (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Nógrádi Zoltán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.08.27.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szalay Ferenc (Fidesz) Tag 2002.12.15. 2003.06.23. Dr. Bóka István (Fidesz)
Dr. Wekler Ferenc (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Sisák Imre János (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.12.20.  
Püski András (független) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Sisák Imre János (MDF)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Területfejlesztési bizottság MSZP 10 47.62%
Fidesz 8 38.10%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
független 1 4.76%
Összesen 21 100.00%

Területfejlesztési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok