Készült: 2020.09.19.15:20:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.02.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatatási bizottság


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Benedek Mihály (MSZP) Elnök 2000.02.22. 2002.05.14. Filló Pál (MSZP)
Filló Pál (MSZP) Elnök 1998.12.02. 2000.02.21.  
Borkó Károly (Fidesz) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Benedek Mihály (MSZP) Tag 1999.03.16. 2000.02.21.  
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Molnár László (FKGP) Tag 1999.03.16. 2001.01.31.  
Molnár László (független) Tag 2001.02.01. 2002.05.14.  


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése