Készült: 2019.10.20.04:42:19 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Hajdu László (DK)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6343/3 A hosszú távú részvényesi szerepvállalás ösztönzéséről és egyes törvények jogharmonizációs célú módosításáról Schmuck Erzsébet (LMP)
2019.06.14.: Csárdi Antal (LMP)
2019.06.18.: Hajdu László (DK)
2019.06.13
6343/2 A hosszú távú részvényesi szerepvállalás ösztönzéséről és egyes törvények jogharmonizációs célú módosításáról Arató Gergely (DK), Varju László (DK), Hajdu László (DK) 2019.06.13
6322/654 Magyarország 2020. évi központi költségvetéséről Hajdu László (DK)
2019.06.20.: Varju László (DK)
2019.06.20
6322/567 Magyarország 2020. évi központi költségvetéséről Dr. László Imre (DK), Gréczy Zsolt (DK), Hajdu László (DK), Varju László (DK) 2019.06.20
6322/566 Magyarország 2020. évi központi költségvetéséről Dr. Vadai Ágnes (DK), Arató Gergely (DK)
2019.06.20.: Dr. László Imre (DK), Gréczy Zsolt (DK), Varju László (DK), Hajdu László (DK), Dr. Oláh Lajos (DK)
2019.06.20
1487/1 A Magyarország szuverenitásának megvédéséről és a Magyarországgal szembeni rágalmak visszautasításáról Gyurcsány Ferenc (DK), Arató Gergely (DK), Dr. László Imre (DK), Dr. Oláh Lajos (DK), Dr. Vadai Ágnes (DK), Gréczy Zsolt (DK), Hajdu László (DK), Székely Sándor (DK), Varju László (DK) 2018.09.19