Készült: 2020.09.23.12:41:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Egészségügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Egészségügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Egészségügyi bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP) Elnök 2003.09.15. 2006.05.15. Dr. Vojnik Mária (MSZP)
Dr. Vojnik Mária (MSZP) Elnök 2002.05.15. 2003.09.15.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Kuncze Gábor (SZDSZ) Alelnök 2002.05.15. 2002.11.12.  
Dr. Mézes Éva (SZDSZ) Alelnök 2002.11.12. 2006.05.15. Kuncze Gábor (SZDSZ)
Dr. Csáky András (MDF) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Csicsay Claudius Iván (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Dr. Czinege Imre (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Garai István Levente (MSZP) Tag 2004.09.13. 2006.05.15. Kocsi László (MSZP)
Dr. Havas Szófia (MSZP) Tag 2003.11.03. 2006.05.15. Nagy Nóra (MSZP)
Keller László (MSZP) Tag 2004.10.18. 2006.05.15. Zuschlag János László (MSZP)
Kocsi László (MSZP) Tag 2003.09.15. 2004.09.13. Dr. Schvarcz Tibor (MSZP)
Kárpáti Zsuzsa (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Kökény Mihály (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15.  
Molnár László (MSZP) Tag 2002.06.04. 2002.11.26. Szabó György (MSZP)
Nagy Nóra (MSZP) Tag 2002.11.26. 2003.11.03. Molnár László (MSZP)
Dr. Nyul István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2003.09.15.  
Szabó György (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Tittmann János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Zuschlag János László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.17.  
Dr. Bartha László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Fenyvesi Máté (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Frajna Imre (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Dr. Surján László (Fidesz)
Dr. Surján László (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.07.06.  
Dr. Tiba István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Sisák Imre János (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.12.20.  
Balogh László (független) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Sisák Imre János (MDF)

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Egészségügyi bizottság MSZP 11 50.00%
Fidesz 8 36.36%
SZDSZ 1 4.55%
MDF 1 4.55%
független 1 4.55%
Összesen 22 100.00%

Egészségügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok