Készült: 2020.06.04.14:34:18 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Kuncze Gábor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
V/17555 A Fidesz visszaállamosítási megnyilatkozásairól Kuncze Gábor (SZDSZ) 2005.09.19
P/12116 A polgári értékek védelmében Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ), Dr. Deutsch Tamás (Fidesz), Herényi Károly (MDF) 2004.10.08
V/9979 Hogyan csökkentsük az adókat? Kuncze Gábor (SZDSZ) 2004.04.26
P/9953 Magyarország Európai Uniós csatlakozása alkalmából Dr. Medgyessy Péter (MSZP), Dr. Áder János (Fidesz), Herényi Károly (MDF), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2004.04.23
P/9716 Az Országgyűlés Nyilatkozata a Holocaust Emléknapján Dr. Áder János (Fidesz), Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ), Herényi Károly (MDF) 2004.04.05
T/4626 Az egészségügyről szóló 1997. évi CLIV. törvény módosításáról Kuncze Gábor (SZDSZ) 2003.07.17
H/576 Az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal működése és felügyelete során felmerült aggályok kivizsgálására irányuló parlamenti vizsgálóbizottság felállításáról Kuncze Gábor (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.07.09
H/575 Az ÁPV Rt. illetve a Magyar Fejlesztési Bank teljes vagy részleges tulajdonában álló gazdasági társaságok anyagbeszerzésének esetleges politikai befolyásolását vizsgáló parlamenti vizsgálóbizottság felállításáról Kuncze Gábor (SZDSZ), Gusztos Péter (SZDSZ) 2002.07.09
H/574 Az állam által nagy összegű költségvetési támogatásban részesített pénzintézetek konszolidációját vizsgáló bizottság felállításáról/Postabank) Kuncze Gábor (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.07.09
T/395 Az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárásáról és az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára létrehozásáról Dr. Medgyessy Péter (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ), Lendvai Ildikó (MSZP), Mécs Imre (SZDSZ) 2002.06.24
H/11 Az Országgyűlés bizottságainak létrehozásáról, tisztségviselőinek és tagjainak megválasztásáról Lendvai Ildikó (MSZP), Pokorni Zoltán (Fidesz), Kuncze Gábor (SZDSZ), Dr. Balsai István (MDF) 2002.05.15
T/10 A Magyar Köztársaság minisztériumainak felsorolásáról Lendvai Ildikó (MSZP), Kuncze Gábor (SZDSZ) 2002.05.15