Készült: 2021.02.27.19:09:09 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szájer József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
9881/1 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX. 30.) OGY határozat módosításáról Dr. Vastagh Pál (MSZP), Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ), Dr. Szájer József (Fidesz), Herényi Károly (MDF) 2004.04.23
9588/14 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Vastagh Pál (MSZP), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ), Herényi Károly (MDF) 2004.04.08
9588/10 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9588/9 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9588/8 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9588/7 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9588/6 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9588/5 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9588/4 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9588/3 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.04.05
9457/1 Az Országgyűlés és a Kormány európai uniós ügyekben történő együttműködéséről Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.03.19
9453/1 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX.30.) OGY határozat módosításáról Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 2004.03.19
5601/2842 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz) 2003.12.02
5601/2502 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.12.02
5601/2501 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.12.02
5601/2500 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.12.02
5601/2499 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.12.02
5601/2498 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.12.02
5601/2497 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.12.02
5601/2496 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.12.02
5601/1032 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1031 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1030 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1029 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1028 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1027 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1026 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1025 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/1024 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Szájer József (Fidesz) 2003.10.31
5601/485 A Magyar Köztársaság 2004. évi költségvetéséről és az államháztartás három éves kereteiről Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz) 2003.10.31
1270/50 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Ékes József (MDF), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Vastagh Pál (MSZP), Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.11.27
1270/49 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Ékes József (MDF), Fodor Gábor (SZDSZ), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Vastagh Pál (MSZP) 2002.11.27
1220/1066 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz) 2002.11.26
1220/1065 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz) 2002.11.26
1220/1064 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz) 2002.11.26
1220/1063 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz) 2002.11.26
1220/1062 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz) 2002.11.26
1220/1061 A Magyar Köztársaság 2003. évi költségvetéséről Dr. Áder János (Fidesz), Dr. Szájer József (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Ágota Gábor (Fidesz) 2002.11.26