Készült: 2020.02.28.13:53:34 Dinamikus lap

Dr. Nemcsók János

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 1998.09.08. 2000.12.31.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Csongrád megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Csongrád megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Környezetvédelmi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.
    Tényfeltáró albizottság (a Hágai Bíróság ítéletének meghozatala után a szlovák-magyar tárgyalások körülményei és eredményei)
Tag 1998.09.16. 1999.12.08.
1994-98 Környezetvédelmi bizottság Alelnök 1994.06.28. 1995.09.04.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 4 76

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 12    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma József Attila Tudományegyetem   1972
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem   1976

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A Magyar Tudományos Akadémia doktora  

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú
német középfokú