Készült: 2020.05.30.05:45:29 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Tóth József

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5994/1 A vízgazdálkodásról szóló 1995. évi LVII. törvény módosításáról Dr. Tóth József (MSZP), Dr. Szanyi Tibor (MSZP) 2009.05.18
5949/144 A Polgári Törvénykönyvről Dr. Tóth József (MSZP), Dr. Szanyi Tibor (MSZP) 2008.11.03
4120/36 A közpénzekből nyújtott támogatások átláthatóságáról Dr. Tóth József (MSZP) 2007.11.19
3892/142 Egyes adótörvények módosításáról Dr. Tóth József (MSZP) 2007.10.29
3892/131 Egyes adótörvények módosításáról Tukacs István (MSZP), Jauernik István (MSZP), Dr. Tóth József (MSZP) 2007.10.29
1339/5 A fővárosi önkormányzat és a kerületi önkormányzatok közötti forrásmegosztásról Dr. Tóth József (MSZP) 2006.11.28
1297/10 Egyes pénzügyi tárgyú törvények módosításáról Pál Béla (MSZP), Dr. Horváth Klára (MSZP), Nagy Jenő (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Dr. Tóth József (MSZP), Tóth József (MSZP), Dr. Bakonyi Tibor (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP) 2006.11.15
1145/5 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Pál Béla (MSZP), Dr. Horváth Klára (MSZP), Nagy Jenő (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Dr. Tóth József (MSZP), Tóth József (MSZP), Dr. Bakonyi Tibor (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP) 2006.11.15
1145/4 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Pál Béla (MSZP), Dr. Horváth Klára (MSZP), Nagy Jenő (MSZP), Dr. Nagy Imre (MSZP), Koscsó Lajos (MSZP), Dr. Tóth József (MSZP), Tóth József (MSZP), Dr. Bakonyi Tibor (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP) 2006.11.15