Készült: 2020.11.30.14:19:51 Dinamikus lap

Cseh Sándor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MIÉP 1998.06.18. 1999.09.15.
független 1999.09.16. 2001.09.19.
FKGP 2001.09.20. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Területfejlesztési bizottság Tag 1998.12.28. 1999.09.16.
Területfejlesztési bizottság Tag 1999.09.16. 1999.09.30.
    Vidékfejlesztési, területrendezési és infrastruktúra albizottság
Tag 1999.03.17. 1999.09.30.
Számvevőszéki bizottság Tag 1999.11.30. 2001.09.20.
Számvevőszéki bizottság Tag 2001.09.20. 2002.05.14.
Ügyrendi bizottság Tag 1998.06.25. 1998.12.15.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1998.06.25. 1999.09.15.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1999.09.15. 1999.10.01.
    Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.16. 1999.09.28.
Informatikai és távközlési bizottság Alelnök 2001.10.16. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 10  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 9    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Nyíregyházi Mezőgazdasági Főiskola    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási
orosz társalgási